Про нас

«Vostok» - це компанія, яка успішно зарекомендувала себе у сфері оптових та роздрібних поставок запчастин для сільськогосподарської техніки та тракторів. Ми працюємо на ринку сільськогосподарської продукції вже понад 15 років, і за цей час було знайдено підхід до кожного нашого клієнта – від маленьких агрофірм до величезних сільськогосподарських підприємств.

Широкий асортимент товарів інтернет-магазину «Vostok» дозволяє знайти потрібну деталь для будь-якого виду сільгосптехніки, тракторів, комбайнів, спецтехніки або інших сільгоспмашин в найкоротші терміни. Підприємство гарантує на свою продукцію ціну, що відповідає реальній вартості деталей та вузлів. Співпрацюючи з нами Ви набуваєте надійного партнера у Вашому бізнесі. Компанія працює тільки з перевіреними постачальниками, тому ми гарантуємо якість та прийнятні ціни.


Наші переваги:

1) Якісно компектуємо

Кожне замовлення уважно перевіряємо перед відвантаженням та супроводжуємо пакувальним листом, щоб ви могли перевірити комплектність при отриманні.

2) Система знижок

Для оптових покупців передбачена зручна система знижок залежно від обсягу заявки. 

3) Індивідуальний підхід

Допомагаємо з підбором запчастин та надаємо консультацій не лише загального, а й технічного характеру; готові обговорювати умови взаємовигідного співробітництва із кожним новим клієнтом.

4)Великі складські запаси

Постійна наявність великого асортименту на складі гарантує безперебійне постачання запасних частин, готові виконати будь-який обсяг вашої заявки.

Своєчасні та оперативні відвантаження, доставка по всій Україні.