Хомут нержавіючий черв'ячний 16-27 мм (W2)

Хомут нержавіючий черв'ячний 16-27 мм (W2)
  • Просмотров: 1126
  • Производитель: German Type
  • Модель: Хомут нержавіючий черв'ячний 16-27 мм (W2)
  • Наличие: Есть в наличии
  • 5.00грн

Хомут черв'ячний для обтискання та герметизації різних шлангових з'єднань у системах низького тиску.

Матеріал: Оцинкована сталь, Нержавіюча сталь

Застосування: Для оперативного монтажу (ремонту) повітроводів, трубопроводів, гідросистем та інших конструкцій, армованого шлангу та вентиляційного каналу. Для з'єднання різних трубок середнього діаметра та шлангів, що мають круглий профіль.

Хомут для шлангів виконаний зі стрічки з насічками та замковим механізмом, який при закручуванні стягує або розтискає хомут. Гвинт замку має шестигранну форму та комбінований шліц (хрест і прямий). Таким чином встановити хомут можна трьома різними інструментами: хрестовою викруткою, прямою викруткою та гайковим ключем розміру SW 7.

Замковий механізм дозволяє багаторазово використовувати хомут черв'ячний для шлангів. Момент затяжки для хомутів черв'якових дорівнює 4,5 - 6 Hm.

Черв'яковий хомут для труб є універсальним, що дозволяє його використовувати для водопровідних систем, поливальних систем, систем водопостачання в харчовій промисловості (в харчовій промисловості використовуються хомути з нержавіючої сталі), систем подачі палива в автопромисловості, систем для водовідведення та інших цілей з діаметром труб від 8 до 170 мм.

За рахунок своєї форми хомут стійкий до розривів стрічки та рівномірно розподіляє навантаження по всьому діаметру труби, що дозволяє його використання навіть в умовах динамічних та атмосферних навантажень.